181563-2025 - Planung
Niederlande – Softwareprogrammierung und -beratung – VRO MC - Implementatie gegevensuitwisseling bronhouders SLD voor BRO
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VRO MC - Implementatie gegevensuitwisseling bronhouders SLD voor BRO
Beschreibung: Betreft een marktconsultatie: In de periode 2022 – 2026 wordt een nieuw domein milieukwaliteit aan de BRO toegevoegd. Hiertoe worden twee nieuwe zogeheten registratieobjecten voorzien waaronder het overheidsbesluit bodemverontreiniging Soil Legal Decision (SLD). De softwareleveranciers in het domein milieukwaliteit vormen een belangrijke schakel bij de implementatie van de gegevensuitwisseling van de bestuursorganen en omgevingsdiensten met de BRO. De te implementeren oplossing moet enerzijds aansluiten op de bestaande werkwijze en gegevensuitwisseling met de BRO en anderzijds aansluiten op de reeds in het domein milieukwaliteit bestaande werkwijze en gegevensuitwisseling op basis van SIKB0101. Een mogelijke aanbesteding op dit vlak bereiden we graag goed voor.
Interne Kennung: 201865007.953.196
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: marktconsultatie
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Implementatie gegevensuitwisseling bronhouders SLD voor BRO