181602-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrofahrzeuge – Dostawa busa elektrycznego w ramach projektu: „Lubartowski transport publiczny”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa busa elektrycznego w ramach projektu: „Lubartowski transport publiczny”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa busa elektrycznego w ramach projektu: „Lubartowski transport publiczny”. Zakres świadczenia obejmuje m.in.: dostawę fabrycznie nowego pojazdu wraz z wymaganym wyposażeniem, dostarczenie wymaganych dokumentów do rejestracji pojazdu oraz instrukcji konserwacji i eksploatacji w języku polskim, zapewnienie przeszkolenia pracowników wyznaczonych przez zamawiającego oraz udzielenie gwarancji jakości na warunkach nie gorszych niż gwarancja producenta. Szczegółowy zakres zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, załączniku Nr 2 do SWZ – Projekt umowy.
Interne KennungBZP.271.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0002
TitelDostawa jednego busa elektrycznego
Menge1 Stück