2. Verfahren
Verfahren
Titel: Robot voor geautomatiseerde staalvoorbereiding
Beschreibung: Levering en installatie van een robot voor geautomatiseerde staalvoorbereiding, inclusief 3 jaar garantie en onderhoud (dit laatste niet minder dan 1 keer per jaar, te rekenen vanaf de dag van de installatie).
Interne Kennung: PPP01G-3011/5627/25MMO002
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 25MMO002_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP01G-3011/5627/25MMO002
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42990000 Diverse machines voor specifieke doeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 25MMO002_1
Aanvullende classificatie (cpv): 38900000 Diverse apparatuur voor beoordeling en testen