See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA KAMER TERMOWIZYJNYCH KLW-1R DO KTO ROSOMAK (TECH/37/WR/PG/2026)
Beschreibung: Zamówienie publiczne w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa w postępowaniu prowadzonym w trybie zamówienia z wolnej ręki, którego przedmiotem jest: DOSTAWA KAMER TERMOWIZYJNYCH KLW-1R DO KTO ROSOMAK.
Interne Kennung: DOSTAWA KAMER TERMOWIZYJNYCH KLW-1R DO KTO ROSOMAK (TECH/37/WR/PG/2026)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35400000 Militärfahrzeuge und zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielnie zamówienia opcjonalnego.