181678-2026 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Wyposażenie niemedyczne dla Oddziału Kardiologicznego, Poradni Kardiologicznej, Pracowni Hemodynamiki i Elektrofizjologii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie niemedyczne dla Oddziału Kardiologicznego, Poradni Kardiologicznej, Pracowni Hemodynamiki i Elektrofizjologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wyposażenie niemedyczne dla Oddziału Kardiologicznego, Poradni Kardiologicznej, Pracowni Hemodynamiki i Elektrofizjologii. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach przedsięwzięcia „Modernizacja infrastruktury do opieki kardiologicznej Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” – zgodnie z warunkami, szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: DZ-751-30/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W momencie wszczęcia postępowania zastosowano art. 138 ust. 2 punkt 2 ustawy Pzp i zamawiający skrócił wyznaczony termin składania ofert do 15 dni. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz związane z tym skrócenie terminu składania ofert we wszczętym postępowaniu wynika z konieczności zagwarantowania zrealizowania zamówień objętych dotacją i ich prawidłowego rozliczenia. Skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39173000 Lagerungseinheiten, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 44410000 Artikel für Bad und Küche
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 1: Zabudowa meblowa/szafy medyczne dla Oddziału Kardiologicznego
Beschreibung: Zabudowa meblowa/szafy medyczne dla Oddziału Kardiologicznego
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 2: Zabudowa meblowa/szafy medyczne dla Poradni Kardiologicznej
Beschreibung: Zabudowa meblowa/szafy medyczne dla Poradni Kardiologicznej
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 3: Zabudowa meblowa/szafy medyczne dla Pracowni Hemodynamiki i Elektrofizjologii
Beschreibung: Zabudowa meblowa/szafy medyczne dla Pracowni Hemodynamiki i Elektrofizjologii
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39173000 Lagerungseinheiten, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen