See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Trzebieszów, w tym również odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z PSZOK
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Trzebieszów: 1) papier i tektura, 2) metale i tworzywa sztuczne (w tym odpady opakowaniowe wielomateriałowe), 3) szkło, 4) bioodpady, 5) popiół z gospodarstw domowych, 6) odpady niesegregowane (zmieszane), 7) odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach, 8) meble i inne odpady wielkogabarytowe. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych: 1) papier i tektura, 2) metale i tworzywa sztuczne (w tym odpady opakowaniowe wielomateriałowe), 3) szkło, 4) bioodpady, 5) popiół z gospodarstw domowych, 6) odpady niebezpieczne, 7) przeterminowane leki, 8) chemikalia, 9) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki, 10) zużyte baterie i akumulatory, 11) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, 12) meble i inne odpady wielkogabarytowe, 13) zużyte opony, 14) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych, 15) tekstylia i odzież.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RI.271.1.11.2024