2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklid Domova pro seniory Dobřichovice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky bude poskytování komplexních úklidových služeb vnitřních i části vnějších prostor Domova pro seniory Dobřichovice v souladu s požadavky zadavatele podrobněji specifikovanými v zadávací dokumentaci a zejména jejích přílohách - vzorové smlouvě o zajištění úklidových služeb a jejích přílohách. Předmětem plnění bude jednak pravidelný úklid v režimu denním (365 dnů v roce včetně svátků), a dále v režimu týdenním, měsíčním a/nebo ročním, v četnostech 1 či vícekrát za příslušné období (podrobný rozpis po místnostech a prostorech viz přílohy vzorové smlouvy), a dále rovněž nepravidelný úklid realizovaný na základě dílčích objednávek zadavatele (zejména čištění a mytí stropních a nástěnných světel, oken, mytí fasádních skleněných ploch, čalouněného nábytku, mimořádný úklid po malování či drobných stavebních úpravách apod.). Součástí úklidových služeb budou i další, v zadávacích podmínkách identifikované, související služby (např. pravidelné audity úklidu) a dodávky (chemie, úklidové prostředky apod.).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1