181695-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen des Bestattungswesens – Správa a údržba městského hřbitova v letech 2026 - 2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správa a údržba městského hřbitova v letech 2026 - 2030
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zabezpečení správy a údržby městského hřbitova, tj. provádění, resp. zajištění činností správy a údržby vymezených v návrhu smlouvy na veřejnou zakázku a za podmínek tam uvedených.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98370000 Dienstleistungen des Bestattungswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Správa a údržba městského hřbitova v letech 2026 - 2030