181706-2025 - Ergebnis
Polen – Blutbeutel – Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego zestawu pojemników do pobierania krwi potrójnych RW 450/2x400ml do 600ml GÓRA-DÓŁ w ilości do 45.000 sztuk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego zestawu pojemników do pobierania krwi potrójnych RW 450/2x400ml do 600ml GÓRA-DÓŁ w ilości do 45.000 sztuk
Beschreibung: Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego zestawu pojemników do pobierania krwi potrójnych RW 450/2x400ml do 600ml GÓRA-DÓŁ w ilości do 45.000 sztuk. Umowa na 12 miesięcy. Zestaw pojemników musi składać się z drenu do poboru krwi, pojemnika głównego i dwóch pojemników transferowych trwale i integralnie połączonych drenami zapewniającymi kontrolowany, zamknięty, jałowy i apyrogenny system przepływu między pojemnikami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Zamawiający określił w załączniku do SWZ na stronie: https://asystent.postepowania.pl/org/rckik_w_olsztynie/postepowania/1582
Vorherige Bekanntmachung: 747445-2024
Interne Kennung: NA-26/14 P-14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 45 000 Stück