181786-2025 - Ergebnis
Polen – Würste – Dostawy wędlin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy wędlin
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wędlin. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung02/SŻ/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
5. Los
LosLOT-0001