2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej na stadion przy ul. Bandurskiego
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej na stadion przy ul. Bandurskiego - zgodnie z OPZ oraz projektem umowy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie : 1. dokumentacji na potrzeby przeprowadzenia postępowania przetargowego, 2. projektu budowlanego w zakresie i formie niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, i rozbiórkę obiektów wchodzących w zakres opracowania oraz przyłącza do sieci w niezbędnym zakresie, 3. dokumentacji kosztorysowej na potrzeby oszacowania wartości zadania, 4. pełnienie nadzoru autorskiego zgodnie z wymaganiami ustawy Prawo budowalne w tym. np. udzielania wyjaśnień, uzupełnienie dokumentacji, weryfikacja zgodności, uzgadnianie rozwiązań zamiennych, udział w naradach w przypadku potrzeb, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „000-926-019 Wykonanie dokumentacji projektowej na stadion przy ul. Bandurskiego” w Jarosławiu. Dokumentacja będzie zawierała wszystkie niezbędne dokumenty w tym : opinie i uzgodnienia oraz ostateczną decyzję – pozwolenie na budowę nowych obiektów, i rozbiórkę istniejących obiektów - w niezbędnym zakresie. Szacunkowe koszty będą zestawione w sposób umożliwiający określenie wartości zakresu zadania obejmującego realizację miejsc doraźnego schronienia oraz pozostałych kosztów. Pełna treść opisu przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy