See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Kardiologicznej oraz Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu (IV)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego tj. 1) Zestaw do pneumatycznej profilaktyki przeciwzakrzepowej – 2 szt. (część 1), 2) Łóżka dla pacjentów kardiologicznych – 6 szt. (część 2), 3) Materace przeciwodleżynowe – 6 szt. (część 3), 4) Wózek do przewożenia pacjentów kardiologicznych – 2 szt. (część 4), 5) Kozetki do badań kardiologicznych – 2 szt. (część 5), 6) Pulsoksymetr stacjonarny – 6 szt. (część 6), 7) Stół zabiegowy bariatryczny dla pacjentów kardiologicznych – 1 szt. (część 7). na potrzeby wyposażenia Poradni Kardiologicznej i Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu, ul. Armii Krajowej 8, zgodnie z wyszczególnieniem zawartym w „Formularzu asortymentowo – cenowym” oraz opisem zawartym w „Arkuszach informacji techniczno-użytkowych”, stanowiących załączniki do SWZ. Zamówienie zrealizowane będzie w ramach realizacji projektu pn. „Rozwój i modernizacja infrastruktury Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu w obszarze kardiologii” nr naboru: KPOD.07.02-IP.10-001/25 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D 1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I”.
Interne Kennung: PN/07/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33192100 Medizinische Betten, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192210 Untersuchungstische, 33121000 System zur ambulanten Langzeitaufzeichnung, 33192200 Medizinische Tische, 33192230 Operationstische
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestaw do pneumatycznej profilaktyki przeciwzakrzepowej
Beschreibung: zgodnie z wyszczególnieniem zawartym w „Formularzu asortymentowo – cenowym” oraz opisem zawartym w „Arkuszach informacji techniczno-użytkowych”, stanowiących załączniki do SWZ
Interne Kennung: Część1
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Łóżka dla pacjentów kardiologicznych
Interne Kennung: Część2
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Menge: 6 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Materace przeciwodleżynowe
Interne Kennung: Część3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0004
Titel: Wózek do przewożenia pacjentów kardiologicznych
Interne Kennung: Część4
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0005
Titel: Kozetki do badań kardiologicznych
Interne Kennung: Część5
Haupteinstufung (cpv): 33192210 Untersuchungstische
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0006
Titel: Pulsoksymetr stacjonarny
Interne Kennung: Część6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33121000 System zur ambulanten Langzeitaufzeichnung
Los: LOT-0007
Titel: Stół zabiegowy bariatryczny dla pacjentów kardiologicznych
Interne Kennung: Część7
Haupteinstufung (cpv): 33192200 Medizinische Tische
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192230 Operationstische
Menge: 1 Stück