2. Verfahren
Verfahren
Titel: VTH-Zaaksysteem FUMO
Beschreibung: De FUMO is voornemens om een Overeenkomst aan te gaan met één Opdrachtnemer voor de levering (inclusief het gebruiksrecht), de implementatie, het beheer en het onderhoud van een VTH-zaaksysteem. De FUMO beoogt een langdurig partnership hieromtrent aan te gaan. De FUMO is voornemens een Overeenkomst af te sluiten met één Opdrachtnemer voor een gegarandeerde periode van vijf jaar. De Overeenkomst gaat uiterlijk in op 01-07-2026 alvorens de start van de implementatie van de ICT-oplossing. De Overeenkomst kan eenzijdig door FUMO viermaal optioneel worden verlengd voor de duur van twee jaar. De maximale looptijd van de Overeenkomst (incl. verlengingen) kan hiermee oplopen tot dertien jaar.
Interne Kennung: 570297FUMO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het Programma van Opties wordt beschreven in bijlage 06. Van Inschrijver wordt verwacht dat deze een opties-dossier meelevert bij de Inschrijving. Met dit dossier laat Inschrijver zien of en op welke wijze Inschrijver in staat is adequaat invulling te geven aan de gevraagde opties waarin Opdrachtgever mogelijk geïnteresseerd is. De door Inschrijver aangeboden opties kunnen – optioneel en aanvullend op de Opdrachtscope - door Opdrachtgever worden afgenomen. Het door Opdrachtgever kenbaar maken of en wanneer gebruik wordt gemaakt van de door Inschrijver aangeboden Opties, vindt uiterlijk één jaar na de einddatum van de implementatie/datum van ingebruikname van de ICT-oplossing voor Opdrachtgever plaats.