181881-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – "Dostawa leków w ramach programu lekowego dla Szpitala WSOZ im. T. Browicza w Bydgoszczy"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dostawa leków w ramach programu lekowego dla Szpitala WSOZ im. T. Browicza w Bydgoszczy"
Beschreibung: Zamówienie obejmuje sukcesywny zakup oraz dostawy według zamówień składanych przez Aptekę Szpitalną zgodnie z asortymentem wskazanym w załączniku nr 3 do SWZ. Produkty lecznicze stanowiące przedmiot zamówienia muszą posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu produktów leczniczych zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 6 września 2001r. Prawo farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 686 ze zm.) oraz muszą znajdować się w aktualnym na dzień składania ofert Dzienniku Urzędowym Ministra Zdrowia – Obwieszczeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w sprawie ogłoszenia Urzędowego Wykazu Produktów Leczniczych Dopuszczonych do Obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiadać charakterystyki produktu leczniczego w języku polskim.
Vorherige Bekanntmachung: 799322-2024
Interne Kennung: 022/17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1
Beschreibung: Lamivudynum 100mg x 28tabl. tabl. powl.
Interne Kennung: zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2
Beschreibung: Entecavirum
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3
Beschreibung: Glecaprevir + pibrentasvir op. – 84 szt. 100mg+40mg
Interne Kennung: zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4
Beschreibung: Tenofovir disoproxil 245mg x 30 tabl. Powl.
Interne Kennung: zadanie nr 4