2. Verfahren
Verfahren
Titel: RZP-1/KS/2026 - Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego. Przedmiot zamówienia obejmuje 4 pakiety: Pakiet nr 1 - Rozbudowa o nowe moduły Szpitalnego Systemu Informatycznego Pakiet nr 2 - Rozbudowa systemu PACS wraz ze wsparciem technicznym Pakiet nr 3 - Dostawa bezterminowej licencji oprogramowania klasy relacyjnej bazy danych Pakiet nr 4 - Dostawa i wdrożenie asystenta lekarza Zamówienie jest finansowane z funduszy UE w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO) w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”
Interne Kennung: RZP-1/KS/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48610000 Datenbanksysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1-Rozbudowa o nowe moduły Szpitalnego Systemu Informatycznego-RZP-1/KS/2026
Beschreibung: RZP-1/KS/2026-Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego-w zakresie Pakiet 1-Rozbudowa o nowe moduły Szpitalnego Systemu Informatycznego
Interne Kennung: Pakiet 1-Rozbudowa o nowe moduły Szpitalnego Systemu Informatycznego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2-Rozbudowa systemu PACS wraz ze wsparciem technicznym-RZP-1/KS/2026
Beschreibung: RZP-1/KS/2026-Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego-w zakresie Pakiet 2-Rozbudowa systemu PACS wraz ze wsparciem technicznym
Interne Kennung: Pakiet 2-Rozbudowa systemu PACS wraz ze wsparciem technicznym
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3-Dostawa bezterminowej licencji oprogramowania klasy relacyjnej bazy danych -RZP-1/KS/2026
Beschreibung: RZP-1/KS/2026-Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego-w zakresie Pakiet 3-Dostawa bezterminowej licencji oprogramowania klasy relacyjnej bazy danych
Interne Kennung: Pakiet 3-Dostawa bezterminowych licencji oprogramowania klasy relacyjnej bazy danych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4-Dostawa i wdrożenie asystenta lekarza -RZP-1/KS/2026
Beschreibung: RZP-1/KS/2026-Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego-w zakresie Pakiet 4-Dostawa i wdrożenie asystenta lekarza
Interne Kennung: Pakiet 4-Dostawa i wdrożenie asystenta lekarza
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung