2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Konserwacja i serwis urządzeń klimatyzacyjnych i klimatyzacyjno-wentylacyjnych na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w latach 2026-2027.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie konserwacji i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych i klimatyzacyjno-wentylacyjnych na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w latach 2026-2027.
Interne Kennung: 15/INFR/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część 1 – Wykonywanie czynności konserwacyjno-serwisowych urządzeń klimatyzacji typu Split, Multi Split i VRF znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 35 WOG. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie na rzecz Zamawiającego usługi polegającej na przeprowadzeniu dwóch przeglądów konserwacji oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych (typu SPLIT i MULTI SPLIT) w budynkach znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia jest terenem zamkniętym w rozumieniu art. 4, ust. 2a ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz. U. z 2024, poz. 1151 z późn. zmianami). Prace serwisowe będą się odbywały w kompleksie czynnym. Realizacja prac może odbywać się w dni robocze w godzinach od godz. 7.00 do 15.00 lub w terminach uzgodnionych z Użytkownikiem tj. Dowódcą Jednostki Wojskowej oraz przedstawicielami Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja obejmująca: a) Wycena Inwestorska b) Specyfikacje przedmiotu umowy.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część 2 – Wykonywanie czynności konserwacyjno-serwisowych central wentylacyjnych i wentylacyjno-klimatyzacyjnych (w tym Frapol i Klimor, VTS, Swegon i Hoval) znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 35 WOG. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie na rzecz Zamawiającego usługi polegającej na przeprowadzeniu dwóch przeglądów konserwacji oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjno-klimatyzacyjnych (w tym Frapol i Klimor VTS, Swegon i Hoval) znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych administrowanych przez 35 WOG. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia jest terenem zamkniętym w rozumieniu art. 4, ust. 2a ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz. U. z 2021, poz. 1990 z późn. zmianami). Prace serwisowe będą się odbywały w kompleksie czynnym. Realizacja prac może odbywać się w dni robocze w godzinach od godz. 7.00 do 15.00 lub w terminach uzgodnionych z Użytkownikiem tj. Dowódcą Jednostki Wojskowej oraz przedstawicielami Zamawiającego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja obejmująca: a) Wycena Inwestorska b) Specyfikacje przedmiotu umowy
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Część 3 – Wykonywanie usług konserwacyjno-serwisowych urządzeń klimatyzacji precyzyjnej EMERSON znajdującej się na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Rakowickiej 29 w Krakowie. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów konserwacyjno-serwisowych urządzeń klimatyzacji precyzyjnej EMERSON znajdującej się na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Rakowickiej 29 w Krakowie Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia jest terenem zamkniętym w rozumieniu art. 4, ust. 2a ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz. U. z 2021, poz. 1990 z późn. zmianami). Prace serwisowe będą się odbywały w kompleksie czynnym. Realizacja prac może odbywać się w dni robocze w godzinach od godz. 7.00 do 15.00 lub w terminach uzgodnionych z Użytkownikiem tj. Dowódcą Jednostki Wojskowej oraz przedstawicielami Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja obejmująca: c) Załącznik nr 1 - Specyfikacje Przedmiotu Umowy d) Załącznik nr 2 – Wycena inwestorska e) Załącznik nr 3 – Formularz cenowy
Interne Kennung: Część nr 3