2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en plaatsing tijdelijke lokalen
Beschreibung: De doelstelling van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met een Aanbieder die Levering, opslag en plaatsing van tijdelijke lokalen zal verzorgen. Vrager verwacht dat de totale opdracht inclusief 1 keer plaatsen exclusief fundering en schoolplein op 5 miljoen euro ex BTW komt, prijspeil 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging van 1 maal 5 jaar Optie tot het huren van tijdelijke lokalen