182009-2025 - Ergebnis
Niederlande – Versicherungen – Uitgebreide Gevarenverzekering Asten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUitgebreide Gevarenverzekering Asten
BeschreibungEen nieuwe (geactualiseerde) polis voor de uitgebreide gevarenverzekering met verzekeraars. uitgebreide gevarenverzekering is een schadeverzekering die onder andere dekking biedt tegen financiële gevolgen van schades met betrekking tot brand, ontploffing, inbraak, blikseminslag, inductie, storm, wateroverlast (ook door hagel en sneeuw) en vandalisme en/of braak. De uitgebreide gevarenverzekering wordt aangegaan voor alle panden en inventarissen in eigendom van de gemeente Asten. De af te sluiten overeenkomst kent een vaste looptijd van 36 maanden met daarin een ‘Clausule Jaarlijkse Opzegging (JO).
Interne KennungBIZOB-2024-GEZ-MUI-00442
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelUGV Asten
BeschreibungUGV Asten
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Optionen
Beschreibung der OptionenNa de vaste looptijd kent de overeenkomst een stilzwijgende verlengingsoptie van 12 maanden doorlopend. Het is het streven van de gemeente om de totale looptijd te beperken tot 6 jaar.