182047-2026 - Wettbewerb
Belgien – Umweltfolgenabschätzung im Bau – Raamovereenkomst voor de opmaak van milieueffectrapportages in het kader van gemeentelijke ruimtelijke beleidsplannen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor de opmaak van milieueffectrapportages in het kader van gemeentelijke ruimtelijke beleidsplannen
BeschreibungRAAMOVEREENKOMST VOOR DE OPMAAK VAN MILIEUEFFECTRAPPORTAGES IN HET KADER VAN GEMEENTELIJKE RUIMTELIJKE BELEIDSPLANNEN
Interne KennungVeneco-2026_MER
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau
5. Los
LosLOT-0001
TitelVeneco-2026_MER - 1
Interne Kennung1