See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Polanica-Zdrój oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Beschreibung: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Polanica-Zdrój oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych - 1 zadanie
Vorherige Bekanntmachung: 686838-2024
Interne Kennung: CRZP/20/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert na podst. art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP, gdyż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Procedura pełna na przedmiotowe zamówienie została przeprowadzona pod numerem ogłoszenia 2024-OJS192-00592993-pl-ts a warunki zamówienia nie zostały zmienione. Otwarcie ofert odbyło się 04.11.2024 r. Wpłynęła jedna oferta, która została odrzucona na podst. art. 226 ust. 1 pkt 5. Postępowanie zostało unieważnione na podst. art. 255 pkt 2 ustawy Pzp – „wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu".
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0001