182068-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Gartenbau – Údržba zeleně – odborné zahradnické práce na území MO Plzeň 1 (2025-2028) Veřejná zakázka rozdělená na dvě (2) části
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba zeleně – odborné zahradnické práce na území MO Plzeň 1 (2025-2028) Veřejná zakázka rozdělená na dvě (2) části
BeschreibungPředmět plnění jsou činnosti spočívající v údržbě zeleně – odborných zahradnických prací na území MO Plzeň 1: ČÁST A – kácení, frézování pařezů a udržovací řezy stromů ČÁST B – sestřihy keřů, odstranění keřů, založení trávníku, pletí
Interne KennungÚdržba zeleně – odborné zahradnické práce na území MO Plzeň 1 (2025-2028)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
LosLOT-0001
TitelÚdržba zeleně – odborné zahradnické práce na území MO Plzeň 1 (2025-2028) ČÁST A – kácení, frézování pařezů a udržovací řezy stromů
BeschreibungPředmět plnění jsou činnosti spočívající v údržbě zeleně – odborných zahradnických prací na území MO Plzeň 1: kácení, frézování pařezů a udržovací řezy stromů.
Interne KennungÚdržba zeleně – odborné zahradnické práce na území MO Plzeň 1 (2025-2028) Veřejná zakázka rozdělená na dvě (2) části
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 písm. b) zákona vyhrazuje změnu závazku na poskytnutí dalších služeb v oblasti předmětu veřejné zakázky „Údržba zeleně – odborné zahradnické práce na území MO Plzeň 1 (2025 – 2028)“. Vyhrazenou změnu závazku je zadavatel oprávněn využít pouze ve vztahu k dodavateli, kterému bude přidělena výše uvedená veřejná zakázka, nebo její část. Zadat veřejnou zakázku na základě využití vyhrazené změny závazku může zadavatel pouze v jednacím řízení bez uveřejnění dle § 66 zákona. Po skončení jednacího řízení bez uveřejnění bude s dodavatelem uzavřen dodatek ke smlouvě, v němž bude vymezen nový rozsah předmětné služby a vyčíslena cena za tuto službu využité v rámci vyhrazené změny závazku (opce). Cena plnění odpovídající vyhrazené změně závazku (v Kč bez DPH) nesmí převyšovat o více než 30% (tj. o 6.300.000,- Kč bez DPH) předpokládanou hodnotu plnění veřejné zakázky, která je upravena v čl. 4 Zadávací dokumentace a která odpovídá vyhrazené změně závazku. Vyhrazená změna závazku současně nesmí přesáhnout 30% vysoutěžené nejnižší celkové nabídkové ceny.
LosLOT-0002
TitelÚdržba zeleně – odborné zahradnické práce na území MO Plzeň 1 (2025-2028) ČÁST B – sestřihy keřů, odstranění keřů, založení trávníku, pletí
BeschreibungPředmět plnění jsou činnosti spočívající v údržbě zeleně – odborných zahradnických prací na území MO Plzeň 1: sestřihy keřů, odstranění keřů, založení trávníku, pletí.
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 písm. b) zákona vyhrazuje změnu závazku na poskytnutí dalších služeb v oblasti předmětu veřejné zakázky „Údržba zeleně – odborné zahradnické práce na území MO Plzeň 1 (2025 – 2028)“. Vyhrazenou změnu závazku je zadavatel oprávněn využít pouze ve vztahu k dodavateli, kterému bude přidělena výše uvedená veřejná zakázka, nebo její část. Zadat veřejnou zakázku na základě využití vyhrazené změny závazku může zadavatel pouze v jednacím řízení bez uveřejnění dle § 66 zákona. Po skončení jednacího řízení bez uveřejnění bude s dodavatelem uzavřen dodatek ke smlouvě, v němž bude vymezen nový rozsah předmětné služby a vyčíslena cena za tuto službu využité v rámci vyhrazené změny závazku (opce). Cena plnění odpovídající vyhrazené změně závazku (v Kč bez DPH) nesmí převyšovat o více než 30% (tj. o 6.300.000,- Kč bez DPH) předpokládanou hodnotu plnění veřejné zakázky, která je upravena v čl. 4 Zadávací dokumentace a která odpovídá vyhrazené změně závazku. Vyhrazená změna závazku současně nesmí přesáhnout 30% vysoutěžené nejnižší celkové nabídkové ceny