See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa żywienia w systemie zleconym w MSD Warszawa
Beschreibung: Usługa polegająca na żywieniu zbiorowym w systemie zleconym w MSD Warszawa. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 111847-2025
Interne Kennung: ZP-02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu zamówienia o 100%.