2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa bielizny jednorazowego użytku
Beschreibung: Dostawa bielizny jednorazowego użytku - 20 pakietów asortymentowych
Vorherige Bekanntmachung: 635711-2024
Interne Kennung: DZP/179/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: czepek chirurgiczny - 2 pozycje
Beschreibung: - czepek chirurgiczny z podwójną wstawką pochłaniającą pot na całej szerokość czoła, ściągnięty z tyłu lekką gumką, lub ściągany gumką typ beret ,sposób pakowania w kartonikach gwarantujący higieniczne [przechowywanie i wyjmowanie ,włóknina polipropylenowa o gramaturze nie mniejszej niż 15gr/m2 - czepek chirurgiczny w kształcie hełmu zapewniajacy pełną ochronę/ osłonięta głowa i szyja/, pakowany w kartonikach, wiązany na troki, na czole posiadający taśmę pochłaniająca pot, gr nie mniej niż25g/m2
Interne Kennung: DZP/179/2024 pakiet 8
Haupteinstufung (cpv): 18410000 Spezialkleidung