2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa pomp insulinowych - 2 pakiety z prawem opcji.
Beschreibung: dostawa pomp insulinowych - 2 pakiety z prawem opcji.
Interne Kennung: ZP 21/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122410 Pumpen für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pompa infuzyjna osobista, do podskórnej ciągłej infuzji insuliny, opis zgodnie załącznikiem nr 1
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu ilościowego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym w następujący sposób: Pakiet nr 1: Pompa infuzyjna osobista, do podskórnej ciągłej infuzji insuliny 50 szt. w przypadku wyczerpania przedmiotu zamówienia podstawowego Zgodnie z zapisami SWZ załącznik nr 7 projekt umowy § 13 Prawo opcji 1. W przypadku wyczerpania się ilości asortymentu w ramach zamówienia podstawowego, Zamawiający przewiduje możliwość w ramach prawa opcji, zwiększenia zakresu zamówienia o ilość wskazaną w załączniku nr 1 do umowy stanowiącym załącznik do umowy. 2. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest złożenie oświadczenia woli w formie pisemnej lub elektronicznej (pismo opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym) przez Zamawiającego o skorzystaniu z tego prawa. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 2 do umowy. 3. Wykonawca po otrzymaniu powiadomienia zobowiązany jest przystąpić do realizacji przedmiotu zamówienia. na zasadach które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. §2 umowy stosuję się odpowiednio. 4. Za skuteczne doręczenie powiadomienia, o którym mowa w ust. 4 rozumie się również przesłany drogą elektroniczną podpisany przez Zamawiającego skan pisma. W imieniu Zamawiającego uprawnionym do podpisania niniejszego pisma jest Dyrektor Szpitala lub inna osoba upoważniona. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, rozliczenie tej części dostaw nastąpi w ramach wynagrodzenia wskazanego w §8 ust 2 umowy i zgodnie z warunkami płatności określonymi w §8 ust 4-9 . 6. W przypadku braku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy o którym mowa w §4 ust 1 umowy, za zgodą Wykonawcy, umowa może zostać przedłużona o dalszy czas określony - do czasu skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. W takim przypadku, stosuję się §5 ust 1 lit e umowy. 7. Strony oświadczają, że prawo opcji ma charakter fakultatywny
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Osobista pompa insulinowa (fabrycznie nowa) dla dzieci z funkcją podaży insuliny oraz korekcji glikemii , opis zgodnie załącznikiem nr 1
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu ilościowego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym w następujący sposób: Pakiet nr 2: Osobista pompa insulinowa (fabrycznie nowa) dla dzieci z funkcją podaży insuliny oraz korekcji glikemii 150 szt. w przypadku wyczerpania przedmiotu zamówienia podstawowego Zgodnie z zapisami SWZ załącznik nr 7 projekt umowy § 13 Prawo opcji 1. W przypadku wyczerpania się ilości asortymentu w ramach zamówienia podstawowego, Zamawiający przewiduje możliwość w ramach prawa opcji, zwiększenia zakresu zamówienia o ilość wskazaną w załączniku nr 1 do umowy stanowiącym załącznik do umowy. 2. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest złożenie oświadczenia woli w formie pisemnej lub elektronicznej (pismo opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym) przez Zamawiającego o skorzystaniu z tego prawa. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 2 do umowy. 3. Wykonawca po otrzymaniu powiadomienia zobowiązany jest przystąpić do realizacji przedmiotu zamówienia. na zasadach które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. §2 umowy stosuję się odpowiednio. 4. Za skuteczne doręczenie powiadomienia, o którym mowa w ust. 4 rozumie się również przesłany drogą elektroniczną podpisany przez Zamawiającego skan pisma. W imieniu Zamawiającego uprawnionym do podpisania niniejszego pisma jest Dyrektor Szpitala lub inna osoba upoważniona. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, rozliczenie tej części dostaw nastąpi w ramach wynagrodzenia wskazanego w §8 ust 2 umowy i zgodnie z warunkami płatności określonymi w §8 ust 4-9 . 6. W przypadku braku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w okresie obowiązywania umowy o którym mowa w §4 ust 1 umowy, za zgodą Wykonawcy, umowa może zostać przedłużona o dalszy czas określony - do czasu skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. W takim przypadku, stosuję się §5 ust 1 lit e umowy. 7. Strony oświadczają, że prawo opcji ma charakter fakultatywny