See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst standenbouw
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft als doel het afsluiten van een raamovereenkomst voor standenbouw, die gebruikt zal worden voor de bouw en inrichting van beursstanden op allerhande beurzen van verschillende omvang (zowel groot als klein), waaronder ook de Studie-Informatiedagen (SID-ins).
Interne Kennung: VIV2025/004
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VIV2025/004 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: VIV2025/004
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79956000 Diensten voor het organiseren van beurzen en tentoonstellingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1