2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi i dostawy w ramach projektu: „Rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji w Gminie Strzyżewice”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług i dostaw w ramach projektu: „Rozwój usług elektronicznych oraz wzmocnienie stopnia cyfryzacji w Gminie Strzyżewice”. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, II Osi Priorytetowej Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działania 2.1 Cyfrowe Lubelskie. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwie części: 1) Część 1: Uruchomienie e-usług dla mieszkańców, 2) Część 2: Doposażenie infrastruktury sprzętowej. W zakresie części nr 1 jest wykonanie następujących usług: a) Zakup usług rozbudowy oprogramowania portalu e-usług (1 szt.) b) Zakup usług rozbudowy oprogramowania dziedzinowego (1 szt.) c) Zakup usług rozbudowy i integracji systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (1 szt.) d) Zakup usług rozbudowy e-usług finansowych (1 szt.) e) Zakup usług dostosowania strony internetowej do WCAG2.1 (1 szt.) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ). W zakresie części nr 2 jest dostawa: a) Wyposażenia infrastruktury JO - zakup przełączników sieciowych (9 szt.) b) Wyposażenia infrastruktury JO - zakup zestawów komputerowych (15 szt.) c) Wyposażenia infrastruktury JO - zakup urządzeń wielofunkcyjnych (9 szt.) d) Wyposażenia serwerowni - zakup UPS TYP A (1 szt.) e) Wyposażenia serwerowni - zakup UPS TYP B (4 szt.) f) Wyposażenia serwerowni - zakup przełączników sieciowych (2 szt.) g) Wyposażenia serwerowni - rozbudowa oprogramowania antywirusowego (1 szt.) h) Wyposażenia serwerowni - rozbudowa oprogramowania backup (1 szt.) i) Wyposażenia serwerowni - zakup oprogramowania zarządzania zdalnego (1 szt.) j) Wyposażenia serwerowni - rozbudowa oprogramowania do wirtualizacji (1 szt.) zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy (dalej: SOPZ) oraz ze złożoną przez Wykonawcę ofertą stanowiącą Załącznik nr 2 do Umowy. Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Dostarczany sprzęt i oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone i nieobciążone prawami osób trzecich oraz muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego w UE. Zamawiający informuje, że tam, gdzie Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. Zamawiający informuje, że tam, gdzie w SWZ oraz jej załącznikach opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, co mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne opisywanym pod warunkiem, że będą one o nie gorszych właściwościach i jakości. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w swojej ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. Zamówienie nie jest objęte dynamicznym systemem zakupów. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Interne Kennung: RRII-ZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Uruchomienie e-usług dla mieszkańców Część 2: Doposażenie infrastruktury sprzętowej
Beschreibung: W zakresie części nr 1 jest wykonanie następujących usług: a) Zakup usług rozbudowy oprogramowania portalu e-usług (1 szt.) b) Zakup usług rozbudowy oprogramowania dziedzinowego (1 szt.) c) Zakup usług rozbudowy i integracji systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (1 szt.) d) Zakup usług rozbudowy e-usług finansowych (1 szt.) e) Zakup usług dostosowania strony internetowej do WCAG2.1 (1 szt.) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ). W zakresie części nr 2 jest dostawa: a) Wyposażenia infrastruktury JO - zakup przełączników sieciowych (9 szt.) b) Wyposażenia infrastruktury JO - zakup zestawów komputerowych (15 szt.) c) Wyposażenia infrastruktury JO - zakup urządzeń wielofunkcyjnych (9 szt.) d) Wyposażenia serwerowni - zakup UPS TYP A (1 szt.) e) Wyposażenia serwerowni - zakup UPS TYP B (4 szt.) f) Wyposażenia serwerowni - zakup przełączników sieciowych (2 szt.) g) Wyposażenia serwerowni - rozbudowa oprogramowania antywirusowego (1 szt.) h) Wyposażenia serwerowni - rozbudowa oprogramowania backup (1 szt.) i) Wyposażenia serwerowni - zakup oprogramowania zarządzania zdalnego (1 szt.) j) Wyposażenia serwerowni - rozbudowa oprogramowania do wirtualizacji (1 szt.) zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy (dalej: SOPZ) oraz ze złożoną przez Wykonawcę ofertą stanowiącą Załącznik nr 2 do Umowy. Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Dostarczany sprzęt i oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone i nieobciążone prawami osób trzecich oraz muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego w UE.
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Beschreibung: W zakresie części nr 1 jest wykonanie następujących usług: a) Zakup usług rozbudowy oprogramowania portalu e-usług (1 szt.) b) Zakup usług rozbudowy oprogramowania dziedzinowego (1 szt.) c) Zakup usług rozbudowy i integracji systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (1 szt.) d) Zakup usług rozbudowy e-usług finansowych (1 szt.) e) Zakup usług dostosowania strony internetowej do WCAG2.1 (1 szt.) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ). W zakresie części nr 2 jest dostawa: a) Wyposażenia infrastruktury JO - zakup przełączników sieciowych (9 szt.) b) Wyposażenia infrastruktury JO - zakup zestawów komputerowych (15 szt.) c) Wyposażenia infrastruktury JO - zakup urządzeń wielofunkcyjnych (9 szt.) d) Wyposażenia serwerowni - zakup UPS TYP A (1 szt.) e) Wyposażenia serwerowni - zakup UPS TYP B (4 szt.) f) Wyposażenia serwerowni - zakup przełączników sieciowych (2 szt.) g) Wyposażenia serwerowni - rozbudowa oprogramowania antywirusowego (1 szt.) h) Wyposażenia serwerowni - rozbudowa oprogramowania backup (1 szt.) i) Wyposażenia serwerowni - zakup oprogramowania zarządzania zdalnego (1 szt.) j) Wyposażenia serwerowni - rozbudowa oprogramowania do wirtualizacji (1 szt.) zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy (dalej: SOPZ) oraz ze złożoną przez Wykonawcę ofertą stanowiącą Załącznik nr 2 do Umowy. Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. Dostarczany sprzęt i oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone i nieobciążone prawami osób trzecich oraz muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego