182287-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstprogramme für Softwarepakete – Odnowienie wsparcia na system ochrony Poczty Elektronicznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdnowienie wsparcia na system ochrony Poczty Elektronicznej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1 odnowienie subskrypcji dla posiadanych posiadanego przez PGL LP oprogramowania Forcepoint Email Gateway składającego się z bramek pocztowych filtrujących ruch oraz centralnej konsoli zarządzającej dla 27 000 użytkowników wraz z usługą wsparcia producenta, 1.2 odnowienie subskrypcji dla posiadanych posiadanego przez PGL LP oprogramowania Trellix składającego się z 6 urządzeń Trellix Fireeye EX3500 oraz centralnej konsoli zarządzającej wraz z usługą wsparcia producenta, 1.3 świadczenie usługi wsparcia Wykonawcy dla posiadanego systemu Forcepoint Email Gateway, 1.4 świadczenie usługi wsparcia Wykonawcy dla posiadanego systemu Trellix. Wsparcie Wykonawcy, o którym mowa w pkt 1.3 i 1.4, które będzie świadczone przez okres maksymalnie 36 miesięcy od dnia podpisania umowy. Wykonawca/podwykonawca musi znajdować się na liście autoryzowanych partnerów Trellix i Forcepoint (lub rozwiązania równoważnego). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 7 do SWZ – Istotne postanowienia umowy.
Interne KennungDZ.270.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001