2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Dienstverlening Brugbediening
Beschreibung: De Gemeente wil de operationele aansturing van de bediening bruggen (deels) overlaten aan de markt. De Opdrachtnemer moet voorzien in voldoende gekwalificeerde brugwachters om alle bruggen volgens jaarlijks af te stemmen rooster te kunnen bedienen. De Gemeente verwacht dat de toekomstige leverancier zorg draagt voor de operationele aansturing van de bediening van de bruggen in termen van flexibiliteit en continuïteit van de dienstverlening. Het seizoen loopt van april tot en met oktober. De opdracht betreft het operationeel bedienen van bruggen, inclusief de organisatie, inzet en coördinatie van brugwachters en de waarborging van een continue en veilige dienstverlening. De Gemeente is voor de uitvoering van deze specifieke dienstverlening voor een belangrijke mate afhankelijk van lokale kennis, directe beschikbaarheid van medewerkers, operationele continuïteit. € 60.000 excl. btw per jaar
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98362000 Verwaltung von Häfen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
18231-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98362000 Havenbeheerdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1