See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja (utrzymanie) wałów przeciwpowodziowych oraz usuwanie Barszczu Sosnowskiego z koryt cieków będących w administracji w Zarządzie Zlewni w Gliwicach
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ oraz przedmiar prac dla danej części zamówienia stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Koszenie wałów rz. Opawy w km 0+000-8+200
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Koszenie wałów rzeki Odry (wały szczątkowe prawostronne na dł. 11,0 km; lewostronne na dł. 17,8 km) wraz z oczyszczeniem przepustów wałowych w gm. Bierawa, Cisek, Kędzierzyn-Koźle
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Koszenie lewostronnego wału przeciwpowodziowego rzeki Odry w km. 52+700-57+052 w m. Racibórz, w km. 58+000-59+100 w m. Brzeźnica, w km. 59+100-63+300 w m. Łubowice, Grzegorzowice, w km. 63+300-66+500 w m. Grzegorzowice, Lasaki wraz z udrożnieniem przepustów wałowych na wszystkich odcinkach
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Koszenie lewostronnego wału przeciwpowodziowego rzeki Odry w km. 66+500-67+000 w m. Miejsce Odrzańskie, w km. 67+000-71+000 w m. Podlesie, w km.71+000-77+000 w m. Przewóz, w km.77+000-80+300 w m. Roszowicki Las wraz z udrożnieniem przepustów wałowych na wszystkich odcinkach
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Koszenie prawostronnego wału przeciwpowodziowego rzeki Odry w km. 52+000-54+252 na obrębie Ostróg oraz lewostronnego wału Kanału ULGA w km. 1+000-7+547 na obrębie Płonia i Ostróg wraz z udrożnieniem przepustów wałowych na wszystkich odcinkach
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Koszenie prawostronnego wału przeciwpowodziowego Kanału ULGA w km. 4+000-7+500 na obrębie Markowice oraz rzeki Odry w km. 55+000-65+250 w m. Łęg, Ciechowice, w km. 65+250-66+000 w m.Turze, w km. 66+000-71+600 w m.Turze, Ruda oraz wału zamykającego rz. Odry na dł. 118 m wraz z udrożnieniem przepustów wałowych na wszystkich odcinkach
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Koszenie prawostronnego wału przeciwpowodziowego rzeki Odry w km. 71+500-72+000 w m. Księża Łąka, w km.76+000-78+000 w m. Lubieszów, w km. 78+000-82+000 w m. Bierawa wraz z udrożnieniem przepustów wałowych na wszystkich odcinkach
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Koszenie wałów rzeki Odry - wały szczątkowe na terenie miasta Racibórz - prawostronne o dł. 1,03km i lewostronne na dł. 2,055 km
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Koszenie obustronnych wałów przeciwpowodziowych rzeki Suminy, km 0+000-3+040, m. Turze, Nędza, gm. Kuźnia Raciborska, Nędza
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Koszenie wałów przeciwpowodziowych rzeki Rudy, wał lewy w km 0+000-3+455, wał prawy w km 0+000-3+255
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Koszenie obustronnych wałów przeciwpowodziowych cieku Knurówka w km 0+000-0+970, m. Knurów
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Koszenie wałów rzeki Kłodnicy w km 44+230-45+164 - m. Gliwice, 49+305-50+201 - m. Gliwice, 56+973 ÷ 57+532 - m. Zabrze, Przyszowice, 63+224-63+616 - m. Ruda Śląska
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Koszenie wałów rzeki Bytomki w km 3+134-4+150 - m. Zabrze, 3+252-4+154 - m. Zabrze, 9+282-10+160 - m. Zabrze, 10+773-12+291 - m. Ruda Śląska
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Wykonanie odcinkowej konserwacji rowu przywałowego rzeki Olzy w km 0+450-1+450, m. Uchylsko i Olza, gmina Gorzyce
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Usunięcie Barszczu Sosnowskiego z koryta rz. Puńcówki, Bobrówki i Piotrówki, gm. Goleszów, Cieszyn, Zebrzydowice
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Dwukrotne usuwanie Barszczu Sosnowskiego z koryta rzeki Kłodnicy i cieku Promna w m. Katowice, Ruda Śląska, Paniówki, Mikołów, gm. Katowice, Ruda Śląska, Gierałtowice, Mikołów
Interne Kennung: C.ROZ.2710.15.2024.APS - Część 16