See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Infuzní a oplachové roztoky 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky infuzních a irigačních roztoků v celkovém předpokládaném objemu 2 796 800 jednotlivých dávek léčivých přípravků. Roztoky jsou určeny pro poskytování zdravotní péče na zdravotnických pracovištích FN Plzeň. Dodávky předmětu plnění budou realizovány na základě výsledků ukončeného zadávacího řízení po dobu čtyř let od podpisu kupní smlouvy
Interne Kennung: 01/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Fyziologický roztok pro oplach
Beschreibung: Irigační roztok - láhev se šroubovacím uzávěrem s obsahem 1000 ml sterilního izotonického roztoku chloridu sodného, předpokládaný roční objem 17 000 dávek
Interne Kennung: 01/26-6
Los: LOT-0005
Titel: Sterilní voda pro oplach
Beschreibung: Irigační roztok - láhev se šroubovacím uzávěrem s obsahem 1000 ml sterilní vody, předpokládaný roční objem 20 000 dávek
Interne Kennung: 01/26-5
Los: LOT-0004
Titel: Náhrady extracelulární tekutiny - izotonický roztok s obsahem vápníku
Beschreibung: Náhrady extracelulární tekutiny - izotonický roztok s obsahem základních iontů Na+, K+, Ca2+, Mg2+, Cl- a složkou zajišťující alkalizační účinek o objemu 500 ml, předpokládaný roční objem 14 000 dávek; roztok s obsahem základních iontů Na+, K+, Ca2+, Mg2+, Cl- a složkou zajišťující alkalizační účinek o objemu 1000 ml, předpokládaný roční objem 28 000 dávek, ATC B05BB01
Interne Kennung: 01/26-4
Los: LOT-0003
Titel: Náhrady extracelulární tekutiny - hypertonický roztok s obsahem glukózy
Beschreibung: Náhrady extracelulární tekutiny - hypertonický roztok s obsahem základních iontů Na+, K+, Mg2+, Cl-, složkou zajišťující alkalizační účinek a glukózou o objemu 500 ml, předpokládaný roční objem 5 200 dávek; roztok s obsahem základních iontů Na+, K+, Mg2+, Cl-, složkou zajišťující alkalizační účinek a glukózou o objemu 1000 ml, předpokládaný roční objem 13 000 dávek; ATC B05BB02
Interne Kennung: 01/26-3
Los: LOT-0001
Titel: Fyziologický roztok
Beschreibung: Izotonický roztok chloridu sodného o objemu 100 ml, předpokládaný roční objem 388 000 dávek; izotonický roztok chloridu sodného o objemu 250 ml, předpokládaný roční objem 88 000 dávek; izotonický roztok chloridu sodného o objemu 500 ml, předpokládaný roční objem 36 000 dávek; ATC B05BB01
Interne Kennung: 01/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Náhrady extracelulární tekutiny - izotonický roztok
Beschreibung: Náhrady extracelulární tekutiny - izotonický roztok s obsahem základních iontů Na+, K+, Mg2+, Cl- a složkou zajišťující alkalizační účinek o objemu 500 ml, předpokládaný roční objem 40 000 dávek; roztok s obsahem základních iontů Na+, K+, Mg2+, Cl- a složkou zajišťující alkalizační účinek o objemu 1000 ml, předpokládaný roční objem 50 000 dávek; ATC B05BB01
Interne Kennung: 01/26-2