See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky laboratorních chemikálií pro laboratoře zadavatele
Beschreibung: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázka rozdělenou na devět částí na opakující se dodávky laboratorních chemikálií, a to zejména chemikálií pro manipulaci a detekci DNA, RNA izolaci, základních chemikálií používaných v laboratořích, chemikálií pro izolaci a klonování DNA, pro kmenové buňky, pro elektroforézu, pro přípravu sekvenačních knihoven, pro syntézu oligonukleotidů a protilátky, tak jak jsou blíže specifikovány v příloze č. 3 ZD, včetně závozu tohoto materiálu do místa plnění. Jednotlivé položky jsou v podrobnostech vyjmenovány v přílohách č. 3 této ZD – Specifikace předmětu plnění a technické požadavky zadavatele (pro každou část VZ samostatně v excelovském listě). Zadavatel požaduje, aby se jednalo o nové a dosud nepoužívané laboratorní chemikálie. Veřejná zakázka má tyto části: Část 1 – Manipulace a detekce DNA Část 2 – RNA izolace Část 3 – Základní chemikálie Část 4 – Izolace a klonování DNA Část 5 – Chemikálie pro kmenové buňky Část 6 – Chemikálie pro elektroforézu Část 7 – Příprava sekvenačních knihoven Část 8 – Syntéza oligonukleotidů Část 9 - Protilátky
Interne Kennung: VZ 24/821 ÚMG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24327000 Diverse organische chemische Erzeugnisse, 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien, 24324000 Organische Verbindungen mit Stickstofffunktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Manipulace a detekce DNA
Beschreibung: Předmět plnění v části 1. VZ je blíže specifikován v příloze č. 3 ZD (konkrétním listu excel. souboru). Cílem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem pro každou část veřejné zakázky samostatně, která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem bude opakující se dodávka laboratorních chemikálií blíže specifikovaných v přílohách č. 3 ZD a závazném vzoru Rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 2 ZD.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24327000 Diverse organische chemische Erzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dále vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ následující změny závazku ze smlouvy, při kterých může dojít ke změně ceny, spočívající ve změně DPH a v inflační doložce: - pokud v průběhu plnění rámcové dohody dojde ke změně sazeb DPH. Rozhodným dnem pro případnou změnu nabídkové ceny z důvodu změny DPH je den uskutečnění zdanitelného plnění; - pokud průměrná míra inflace vyhlášená Českým statistickým úřadem za kalendářní rok přesáhne 5 %. Rozhodným dnem pro změnu ceny z důvodu změny míry inflace bude den uzavření písemného dodatku k rámcové dohodě dle podrobných podmínek uvedených v inflační doložce v návrhu rámcové dohody; - pokud průměrná míra inflace vyhlášená Českým statistickým úřadem za kalendářní rok klesne oproti předchozímu kalendářnímu roku o více než 3 %. Rozhodným dnem pro změnu ceny z důvodu změny míry inflace bude den uzavření písemného dodatku k rámcové dohodě dle podmínek uvedených v inflační doložce v návrhu rámcové dohody.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – RNA izolace
Beschreibung: Předmět plnění v části 2. VZ je blíže specifikován v příloze č. 3 ZD (konkrétním listu excel. souboru). Cílem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem pro každou část veřejné zakázky samostatně, která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem bude opakující se dodávka laboratorních chemikálií blíže specifikovaných v přílohách č. 3 ZD a závazném vzoru Rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 2 ZD.
Haupteinstufung (cpv): 24327000 Diverse organische chemische Erzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Základní chemikálie
Beschreibung: Předmět plnění v části 3. VZ je blíže specifikován v příloze č. 3 ZD (konkrétním listu excel. souboru). Cílem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem pro každou část veřejné zakázky samostatně, která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem bude opakující se dodávka laboratorních chemikálií blíže specifikovaných v přílohách č. 3 ZD a závazném vzoru Rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 2 ZD.
Haupteinstufung (cpv): 24322210 Methanol
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24323210 Essigsäure, 24322220 Ethanol
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 – Izolace a klonování DNA
Beschreibung: Předmět plnění v části 4. VZ je blíže specifikován v příloze č. 3 ZD (konkrétním listu excel. souboru). Cílem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem pro každou část veřejné zakázky samostatně, která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem bude opakující se dodávka laboratorních chemikálií blíže specifikovaných v přílohách č. 3 ZD a závazném vzoru Rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 2 ZD.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 – Chemikálie pro kmenové buňky
Beschreibung: Předmět plnění v části 5. VZ je blíže specifikován v příloze č. 3 ZD (konkrétním listu excel. souboru). Cílem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem pro každou část veřejné zakázky samostatně, která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem bude opakující se dodávka laboratorních chemikálií blíže specifikovaných v přílohách č. 3 ZD a závazném vzoru Rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 2 ZD.
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 – Chemikálie pro elektroforézu
Beschreibung: Předmět plnění v části 6. VZ je blíže specifikován v příloze č. 3 ZD (konkrétním listu excel. souboru). Cílem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem pro každou část veřejné zakázky samostatně, která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem bude opakující se dodávka laboratorních chemikálií blíže specifikovaných v přílohách č. 3 ZD a závazném vzoru Rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 2 ZD.
Haupteinstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24964000 Glyzerin
Los: LOT-0007
Titel: Část 7 – Příprava sekvenačních knihoven
Beschreibung: Předmět plnění v části 7. VZ je blíže specifikován v příloze č. 3 ZD (konkrétním listu excel. souboru). Cílem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem pro každou část veřejné zakázky samostatně, která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem bude opakující se dodávka laboratorních chemikálií blíže specifikovaných v přílohách č. 3 ZD a závazném vzoru Rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 2 ZD.
Los: LOT-0008
Titel: Část 8 – Syntéza oligonukleotidů
Beschreibung: Předmět plnění v části 8. VZ je blíže specifikován v příloze č. 3 ZD (konkrétním listu excel. souboru). Cílem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem pro každou část veřejné zakázky samostatně, která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem bude opakující se dodávka laboratorních chemikálií blíže specifikovaných v přílohách č. 3 ZD a závazném vzoru Rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 2 ZD.
Los: LOT-0009
Titel: Část 9 - Protilátky
Beschreibung: Předmět plnění v části 9. VZ je blíže specifikován v příloze č. 3 ZD (konkrétním listu excel. souboru). Cílem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem pro každou část veřejné zakázky samostatně, která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem bude opakující se dodávka laboratorních chemikálií blíže specifikovaných v přílohách č. 3 ZD a závazném vzoru Rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 2 ZD.