2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding - Deurwaardersdiensten
Beschreibung: BSOB maakt momenteel voor haar deurwaarderstaken gebruik van de diensten van een deurwaarder. Het gaat momenteel om circa 8700 dossiers per jaar. BSOB zet Deurwaarder in voor o.a. het betekenen van een hernieuwde bevelen, het treffen van betalingsregelingen, het onderzoeken van invorderingsmogelijkheden en het uitvoeren van beslagleggingen. BSOB wenst hiervoor een nieuwe opdrachtnemer te contracteren middels deze aanbesteding. Met de partij die de op één na beste inschrijving heeft gedaan wordt een wachtkamerovereenkomst gesloten. Voor de duur van één (1) jaar. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 966.000,- exclusief BTW en inclusief indexatie (gemiddeld 1,47% per jaar). De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt €1.210.000,- exclusief BTW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75242110 Gerichtsvollzieherdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Deurwaardersdiensten
Beschreibung: BSOB maakt momenteel voor haar deurwaarderstaken gebruik van de diensten van een deurwaarder. Het gaat momenteel om circa 8700 dossiers per jaar. BSOB zet Deurwaarder in voor o.a. het betekenen van een hernieuwde bevelen, het treffen van betalingsregelingen, het onderzoeken van invorderingsmogelijkheden en het uitvoeren van beslagleggingen. BSOB wenst hiervoor een nieuwe opdrachtnemer te contracteren middels deze aanbesteding. Met de partij die de op één na beste inschrijving heeft gedaan wordt een wachtkamerovereenkomst gesloten. Voor de duur van één (1) jaar. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 966.000,- exclusief BTW en inclusief indexatie (gemiddeld 1,47% per jaar). De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 1.210.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst treedt in werking op 1 juli 2026 en heeft een looptijd tot en met 1 juli 2027, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van drie (3) maal één (1) jaar.