2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi sprzątania i utrzymania czystości w obiekcie Sądu Okręgowego w Warszawie zlokalizowanym w budynku przy ul. Płockiej 9 w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania i utrzymania czystości w obiekcie Sądu Okręgowego w Warszawie zlokalizowanym w budynku przy ul. Płockiej 9 w Warszawie.
Interne Kennung: ZP/OG/37/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi sprzątania i utrzymania czystości w obiekcie Sądu Okręgowego w Warszawie zlokalizowanym w budynku przy ul. Płockiej 9 w Warszawie.