182435-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen – Kompleksowa organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego na potrzeby realizacji operacji pn. „Dziedzictwo jako fundament budowania marki – przedsiębiorczość w rolnictwie” w ramach planu operacyjnego na rok 2025 w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego na potrzeby realizacji operacji pn. „Dziedzictwo jako fundament budowania marki – przedsiębiorczość w rolnictwie” w ramach planu operacyjnego na rok 2025 w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego na potrzeby realizacji operacji pn. „Dziedzictwo jako fundament budowania marki – przedsiębiorczość w rolnictwie” w ramach planu operacyjnego na rok 2025 w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+ dla 37 osób (35 uczestników i 2 organizatorów pracownicy Opolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Czas trwania wyjazdu 4 dni. Termin wyjazdu 19 22.10.2025 r. Miejsce: Południowy Tyrol (Włochy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduję się w Załączniku nr 1 do Umowy.
Interne KennungDG.261.15.2025
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55110000 Hotel-Übernachtungen, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001