182478-2025 - Wettbewerb
Polen – Werbekampagnen – Przygotowanie i realizacja kampanii społecznej na temat art. 240 k.k.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzygotowanie i realizacja kampanii społecznej na temat art. 240 k.k.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja przez Wykonawcę na zlecenie Zamawiającego w oparciu o przedłożoną wraz z ofertą strategię i koncepcję kreatywną kampanii edukacyjno-informacyjną na temat art. 240 k.k.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP/1/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.) (dalej: ustawa Pzp). 2. Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy Pzp Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia o niepodlegania wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (JEDZ). Do złożenia tego oświadczenia Zamawiający wezwie wyłącznie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona. 4. Postępowanie prowadzone jest przez komisję przetargową, powołaną do przeprowadzenia postępowania.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzygotowanie i realizacja kampani społecznej na temat art. 240 k.k.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja przez Wykonawcę na zlecenie Zamawiającego w oparciu o przedłożoną wraz z ofertą strategię i koncepcję kreatywną kampanii edukacyjno-informacyjną na temat art. 240 k.k..
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Menge1 Stunde
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji