2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Slibruiming
Beschreibung: Het afvoeren voor nuttig hergebruik van aluminium- en PFAS-houdend slib afkomstig van: • drinkwaterzuivering te Notmeir 35, 2570 Duffel (zuiderproductie) • drinkwaterzuivering Mechelsesteenweg 111, 2840 Rumst (zuiderproductie) • drinkwaterzuivering Oudstrijdersstraat 199, 2520 Oelegem (noorderproductie) De verwerking van het slib gebeurt op een veilige, conforme en vergunde wijze. De toegepaste methode kan een thermische behandeling omvatten of een andere technisch haalbare en wettelijk toegelaten verwerkingsroute. De inschrijver motiveert de gekozen methode en garandeert volledige naleving van alle milieu , kwaliteits en traceerbaarheidsvereisten.
Interne Kennung: PPP06P-725/6116/LR0016527
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513800 Schlammbehandlung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LR0016527_1
182489-2026 - Mededinging
België – Diensten voor slibbehandeling – Raamovereenkomst Slibruiming
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Slibruiming
Interne identificatiecode: PPP06P-725/6116/LR0016527
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513800 Diensten voor slibbehandeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: LR0016527_1