182556-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Mäher – De levering en onderhoud van Tuin- en Parkmachines
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDe levering en onderhoud van Tuin- en Parkmachines
BeschreibungAanbestedende dienst wenst middels deze tender drie partijen te contracteren (binnen 2 percelen) voor de levering van tuin- en parkmachines Conform prijzenbladen
Interne Kennung9537/AB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16310000 Mäher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelPark- en tuinmachines klein
BeschreibungDe aanbestedende dienst wenst voor dit perceel één inschrijver te contracteren voor het leveren van (nieuwe) kleine park- en tuinmachines en het leveren van onderdelen t.b.v. onderhoud en reparatie aan de bestaande machines (zoals opgenomen in bijlage 6). Dit perceel richt zich op de volgende machines: Draag- en duwbare park- en tuinmachines en kleine zitmaaiers, zoals: bermmaaiers (licht tot zwaar); motorkettingzagen (licht tot zwaar); motorstokzagen; bladblazers (licht tot zwaar); kantensnijders; duw/handcirkelmaaiers; handborstelmachine/onkruidborstel; ruw terreinmaaiers; heggenscharen en stokheggenscharen; kleine zitmaaiers en verbruiksonderdelen voor machines.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät
LosLOT-0002
TitelPark- en tuinmachines groot
BeschreibungDe aanbestedende dienst wenst voor dit perceel twee inschrijvers te contracteren voor het leveren en huren van grote park- en tuinmachines, het uitvoeren van onderhoud op geleverde grote park- en tuinmachines en het leveren van onderdelen. Gezien de grote vraag naar ‘grote’ Park- en tuinmachines, de diversiteit en het specialistische karakter wenst de aanbestedende dienst met twee (2) verschillende inschrijvers een raamovereenkomst te sluiten. De volgende machines kunnen worden afgenomen binnen dit perceel: maaimachines ten behoeve van sportveldenonderhoud en grootschalige gazons en parken; aanbouwdelen werktuigdrager en zelfrijdende tuinmachines.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 16311100 Mäher für Rasenflächen, Parkanlagen oder Sportplätze