2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zwiększenie dostępności e-usług publicznych poprzez cyfryzację Urzędu Starostwa Powiatowego w Ropczycach – dostawa sprzętu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawę urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. : 1. System monitorowania jakości powietrza 1 kpl. 2. Oprogramowanie do monitorowania i analizy cyberbezpieczeństwa 1 lic. 3. Oprogramowanie do backupu 1 lic. 4. Modyfikacja strony www - WCAG 2.1 1 szt. 5. System operacyjny 1 lic. 6. Licencje dostępowe do systemu 150 szt. 7. NAS do backupu 1 szt. 8. Pólka dyskowa 1 szt. 9. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem 70 szt. 10. Centralny system logów 1 szt. 11. Firewall 1 szt. 12. Monitor 35 szt. 13. Laptopy 10 szt. 14. Rozbudowa serwera backupu 1 szt. 15. Agregat prądotwórczy 1 szt. 16. Mobilne stacje robocze z oprogramowaniem 3 szt. 17. Tablet 2 szt. 18. Instalacja i konfiguracja (Platforma sprzętowa) 250 Rbh.
Interne Kennung: WI.272.1.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 90731400 Überwachung oder Messung von Luftverschmutzung, 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 72265000 Software-Konfiguration, 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy