2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het technisch en functioneel beheer van de website van AP Hogeschoo
Beschreibung: We zoeken een partner voor de verdere ontwikkeling, het onderhoud en de webhosting van de websites en tools van AP Hogeschool
Interne Kennung: AP/MPMO/2025-014
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AP/MPMO/2025-014 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: AP/MPMO/2025-014
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1