182663-2026 - Wettbewerb
Polen – Punktions- und Blutentnahmeausrüstung – Dostawa systemu zamknietego próżniowego do pobierania krwi, próbówek do mikrometofy pobierania krwi oraz dostawa kompresów i opatrunków włóknikowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu zamknietego próżniowego do pobierania krwi, próbówek do mikrometofy pobierania krwi oraz dostawa kompresów i opatrunków włóknikowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa probówek, mikroprobówek do zamkniętego, próżniowego systemu pobierania krwi, kompresów włóknikowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części (pakiety). Wykonawca może składać ofertę do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. 1 Dostawa probówek do zamkniętego, próżniowego systemu pobierania krwi. 2 Dostawa probówek do mikrometody pobierania krwi. 3 Dostawa kompresów i opatrunków włóknikowych. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1A do SWZ ( Zestawienie parametrów granicznych) oraz w 1B do SWZ ( Formularz asortymentowo-cenowy), które stanowią integralną część SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141119 Kompressen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 Dostawa probówek do zamkniętego, próżniowego systemu pobierania krwi.
Beschreibung: Dostawa probówek do zamkniętego, próżniowego systemu pobierania krwi.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0002
Titel: 2 Dostawa probówek do mikrometody pobierania krwi.
Beschreibung: Dostawa probówek do mikrometody pobierania krwi.
Los: LOT-0003
Titel: 3 Dostawa kompresów i opatrunków włóknikowych.
Beschreibung: Dostawa kompresów i opatrunków włóknikowych.