See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka vybavení pro odborné učebny ZŠ Komenského Žatec
Beschreibung: Veřejná zakázka je rozdělena podle § 35 a § 101 zákona na 2 části: Část 1: dodávka AVT Část 2: dodávka nábytku Část 1 – dodávka AVT Předmětem plnění je dodávka AV techniky pro odborné učebny Základní školy J. A. Komenského v Žatci. V podrobnostech je řešeno v soupisu prací a dodávek (výkazu výměr), který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace a projektové dokumentaci (dále též „PD“) zpracované DESIGN 4AVI, s.r.o., Pražská 1335/63, Hostivař, 102 00 Praha 10, IČ: 07303289, včetně všech součástí uvedené projektové dokumentace, která tvoří přílohu č. 4 zadávacích podmínek. Část 2 – Dodávka nábytku Předmětem plnění je dodávka nábytku pro odborné učebny vč. kabinetů Základní školy J. A. Komenského v Žatci. V podrobnostech je řešeno v soupisu prací a dodávek (výkazu výměr), který tvoří přílohu č. 3 zadávacích podmínek a projektové dokumentaci (dále též „PD“) zpracované p. Jánem Chomou, Příkrá 900, 438 01 Žatec, IČ: 19044810 (část elektroinstalace), včetně všech součástí uvedené projektové dokumentace, která tvoří přílohu č. 4 zadávacích podmínek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka vybavení pro odborné učebny ZŠ Komenského Žatec - část 1 – dodávka AVT
Beschreibung: Část 1 – dodávka AVT Předmětem plnění je dodávka AV techniky pro odborné učebny Základní školy J. A. Komenského v Žatci. V podrobnostech je řešeno v soupisu prací a dodávek (výkazu výměr), který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace a projektové dokumentaci (dále též „PD“) zpracované DESIGN 4AVI, s.r.o., Pražská 1335/63, Hostivař, 102 00 Praha 10, IČ: 07303289, včetně všech součástí uvedené projektové dokumentace, která tvoří přílohu č. 4 zadávacích podmínek.
Interne Kennung: Část 1 – dodávka AVT
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka vybavení pro odborné učebny ZŠ Komenského Žatec - část 2 – Dodávka nábytku
Beschreibung: Část 2 – Dodávka nábytku Předmětem plnění je dodávka nábytku pro odborné učebny vč. kabinetů Základní školy J. A. Komenského v Žatci. V podrobnostech je řešeno v soupisu prací a dodávek (výkazu výměr), který tvoří přílohu č. 3 zadávacích podmínek a projektové dokumentaci (dále též „PD“) zpracované p. Jánem Chomou, Příkrá 900, 438 01 Žatec, IČ: 19044810 (část elektroinstalace), včetně všech součástí uvedené projektové dokumentace, která tvoří přílohu č. 4 zadávacích podmínek.
Interne Kennung: Část 2 – Dodávka nábytku
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel