See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Aparatury Badawczej na potrzeby rozbudowy zaplecza analityczno laboratoryjnego w podziale na zadania (4 zadania)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczej na potrzeby rozbudowy zaplecza analityczno – laboratoryjnego: Zadanie I: System do dezynfekcji promieniowaniem UV (ZO) CPV: 33191000-5 Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne Zadanie II: Kolorymetr odbiciowy (ZMT) CPV: 38410000-2 Przyrządy pomiarowe Zadanie III: Homogenizator wysokociśnieniowy (ZO) CPV: 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) Zadanie IV: Zestaw do analizy białka (ZK) CPV: 38430000-8 Aparatura do wykrywania i analizy
Interne Kennung: DZ_5_1_2025_ZMT_ZO_ZK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: System do dezynfekcji promieniowaniem UV (ZO)
Beschreibung: Dostawa Systemu do dezynfekcji promieniowaniem UV (ZO)
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Kolorymetr odbiciowy ZMT
Beschreibung: Dostawa Kolorymetru odbiciowego ZMT
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
Los: LOT-0003
Titel: Homogenizator ciśnieniowy (ZO)
Beschreibung: Dostawa homogenizatora ciśnieniowego (ZO)
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0004
Titel: Zestaw do analizy białka (ZK)
Beschreibung: Dostawa Zestaw do analizy białka (ZK)
Interne Kennung: Zadanie nr 4