2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenautomaten
Beschreibung: Opdrachtgever is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten met een opdrachtnemer voor de lease van achttien warme drankenautomaten en de levering van bijbehorende ingrediënten. Lease van achttien warme drankenautomaten, inclusief de levering van bijbehorende ingrediënten
Interne Kennung: 2025-000961
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Opdrachtnemer dient de medewerkers/ bezoekers van de gemeente Aa en Hunze te voorzien van gebruiksvriendelijke warme drankenautomaten op de verschillende locaties van de gemeente.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -