182872-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Úpravy venkovních ploch kampusu JU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úpravy venkovních ploch kampusu JU
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je celková revitalizace kampusu Jihočeské Univerzity v Českých Budějovicích, vč. parkových úprav, úpravy zpevněných ploch, doplňkových staveb, přístřešků se zelenou střechou a jímání dešťových vod vč. systému závlahy a řešení mobiliáře. Součástí předmětu zakázky je rovněž následná péče o zeleň po dobu 3 let, která započne po předání a převzetí díla a potrvá po dobu 3 let
Interne Kennung: 222619
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45112320 Landgewinnungsarbeiten, 45232121 Bau von Bewässerungsrohrleitungen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 03110000 Feldfrüchte und Erzeugnisse des Erwerbsgartenbaus, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 39142000 Gartenmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100, odst. 3 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy zakázku spočívající v: • v dokončení stavebních prací na koridoru propojujícím budovu Menzy a koleje K4 v plném rozsahu jeho trasy. Důvodem této vyhrazené změny je skutečnost, že část koridoru prochází v bezprostřední blízkosti budovy Auly JU, jejíž výstavba dosud nebyla ukončena. Dokončení dané části koridoru proto v současné době není technicky možné a bude realizováno až po ukončení stavebních prací na Aule JU. Technické parametry jsou součásti projektu (Výkresy D.1.5) a rozsah nových stavebních prací bude upřesněn, předpoklad je cca 60 m. stávajícího koridoru. • odstranění stávajícího povrchu hřiště umístěného mezi budovami A (Ekonomická fakulta) a budovou Knihovny JU a jeho nahrazení novým povrchem. Výměra povrchu hřiště činí cca 1860m2Tato změna není v současné době obsažena v projektové dokumentaci. Konkrétní materiál a technické parametry nového povrchu budou upřesněny v jednacím řízení bez uveřejnění. • v prodloužení termínu dokončení díla či jeho části o počet kalendářních dnů nezbytných pro provedení výše uvedených prací a služeb, a dále v případě, kdy z důvodu neočekávaných klimatických podmínek, jakými mohou být např. pokles teploty pod -10 °C v období měsíců listopad–únor a kdy nebylo možné postupovat dle stavebně technických postupů a platných norem a nebylo tak možné provádět stavební práce, které jsou předmětem díla a na které měly tyto klimatické podmínky vliv. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávacích a smluvních podmínkách.