2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky chladící kapaliny
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění plynulých dodávek chladící kapaliny způsobem, aby byla zajištěna soustavná garance minimálního množství chladící kapaliny v ukládací nádrži výdejního zařízení zadavatele. Dodávky chladící kapaliny slouží pro použití v městských autobusech a trolejbusech zadavatele. Předmětem této veřejné zakázky bude realizace dodávek chladící kapaliny na výdejní místa zadavatele na území hl. m. Prahy. Předmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován v závazném návrhu smlouvy, který tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Vybraný dodavatel bude poskytovat dodávky na základě provozních potřeb zadavatele. Zadavatel upozorňuje dodavatele, že veškeré relevantní informace jsou zveřejněny na profilu zadavatele.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24961000 Radiatorenflüssigkeit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění plynulých dodávek chladící kapaliny způsobem, aby byla zajištěna soustavná garance minimálního množství chladící kapaliny v ukládací nádrži výdejního zařízení zadavatele. Dodávky chladící kapaliny slouží pro použití v městských autobusech a trolejbusech zadavatele. Předmětem této veřejné zakázky bude realizace dodávek chladící kapaliny na výdejní místa zadavatele na území hl. m. Prahy. Předmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován v závazném návrhu smlouvy, který tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo změny dodavatele - blíže upraveno v zadávací dokumentaci.