See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi Ubezpieczenia Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej. W zakres zamówienia wchodzi: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń
Vorherige Bekanntmachung: 622716-2025
Interne Kennung: 100/2025/Bielsko-Biała
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi Ubezpieczenia Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej. W zakres zamówienia wchodzi: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne Kennung: 100/2025/Bielsko-Biała zadanie 1
Los: LOT-0004
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi Ubezpieczenia Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej. W zakres zamówienia wchodzi: 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń
Interne Kennung: 100/2025/Bielsko-Biała zadanie nr 2