See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PREPARATÓW CHEMICZNYCH cz. I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów chemicznych specjalnych zgodnych z normami i opisami zawartymi w formularzu cenowym – zał. nr 1a do SWZ przeznaczonych dla samolotu F-16 C/D Block 52+. Szczegółowy opis oraz wymagania zawarte zostały w zał. nr 1a do SWZ (formularz cenowy). Zamawiający wymaga, aby w dniu dostawy preparatów chemicznych okres ich przydatności do użycia był nie krótszy niż 70 % pełnego okresu przydatności do użytku wskazanego przez producenta. Wykonawca przy dostawie produktów zobowiązany jest dołączyć do każdego produktu kartę charakterystyki (MSDS) w języku polskim oraz przedstawić informację o okresie przydatności do użycia danego produktu, jeśli nie będzie to wynikało z dostarczonych dokumentów lub opakowania. Zamawiający unieważni postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki pochodzące z budżetu, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - WAZELINA NSN: 9150002500926
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz wymagania zawarte zostały w zał. nr 1a do SWZ (formularz cenowy). Wymagania dotyczące realizacji umowy, dostawy, gwarancji, kar zawarte są w zał. nr 4 do SWZ – projekt umowy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 0
Los: LOT-0002
Titel: 2 - KLEJ NSN: 8040012812729
Los: LOT-0003
Titel: 3 - FARBA POLIURETANOWA NSN: 8010012555414
Los: LOT-0004
Titel: 4 - FARBA UTWARDZALNA SZARA NSN: 8010012659151
Los: LOT-0005
Titel: 5 - MASA USZCZELNIAJĄCA NSN: 8030001635792
Los: LOT-0006
Titel: 6 - PODKŁAD ATYKOROZYJNY NSN: 8010005825318
Los: LOT-0007
Titel: 7 - SMAR NSN: 9150014760553
Los: LOT-0008
Titel: 8 - SMAR NSN: 9150001116266
Los: LOT-0009
Titel: 9 - SMAR NSN: 9150009547422
Los: LOT-0010
Titel: 10 - EMALIA SZARA NSN: 8010013687892
Los: LOT-0011
Titel: 11 - PENETRANT DIAGNOSTYCZNY NSN: 6850013061383
Los: LOT-0012
Titel: 12 - OLEJ SMARNY NSN: 9150002316689
Los: LOT-0013
Titel: 13 - SMAR WYSOKOPRÓŻNIOWY NSN: 915000965240
Los: LOT-0014
Titel: 14 - PREPARAT HYDRO SKIP NSN: 7930016693161
Los: LOT-0015
Titel: 15 - ŚRODEK ANTYBLOKUJĄCY NSN: 6850010445034
Los: LOT-0016
Titel: 16 - PŁYN ODTŁUSZCZAJĄCY NSN: 6850014312267
Los: LOT-0017
Titel: 17 - Rozpuszczalny w wodzie WYWOŁYWACZ DO PENETRANTÓW NSN: 6850015874671
Los: LOT-0018
Titel: 18 - ZMYWACZ DO PENETRANTÓW typu ZR-10C
Los: LOT-0019
Titel: 19 - ŚRODEK CZYSZCZĄCY NSN: 6850014811235
Los: LOT-0020
Titel: 20 - UTRWALACZ DO RTG AGFA typu STRUCTURIX-G-335
Los: LOT-0021
Titel: 21 - WYWOŁYWACZ DO RTG AGFA typu STRUCTURIX-G-135
Los: LOT-0022
Titel: 22 - FARBA NSN: 8010012933016
Los: LOT-0023
Titel: 23 - FARBA POLIURETANOWA NSN: 8010012659143
Los: LOT-0024
Titel: 24 - PŁYN DO SPRAWDZANIA SZCZELNOŚCI NSN: 6850006211820
Los: LOT-0025
Titel: 25 - PREPARAT ODTŁUSZCZAJĄCY NSN: 6850016200640
Los: LOT-0026
Titel: 26 - PŁYN DO MYCIA NSN: 6850014855950
Los: LOT-0027
Titel: 27 - PŁYN MONTAŻOWY NSN: 9150001595012
Los: LOT-0028
Titel: 28 - ŚRODEK CZYSZCZĄCY NSN: 4250015959601
Los: LOT-0029
Titel: 29 - KLEJ NSN: 8040017076275
Los: LOT-0030
Titel: 30 - KLEJ NSN: 8040011022098
Los: LOT-0031
Titel: 31 - ACETON TECHNICZNY NSN: 6810010030262
Los: LOT-0032
Titel: 32 - KLEJ NSN: 8040013348284
Los: LOT-0033
Titel: 33 - ŚRODEK ANTYPOŚLIZGOWY NSN: 6850014188759
Los: LOT-0034
Titel: 34 - SMAR SILIKONOWY NSN: 9150012602534
Los: LOT-0035
Titel: 35 - TAŚMA NSN: 7510010693981
Los: LOT-0036
Titel: 36 - MLECZKO MAGNEZOWE 355ML
Los: LOT-0037
Titel: 37 - ŚRODEK CZYSZCZĄCY NSN: 6850013718048
Los: LOT-0038
Titel: 38 - USZCZELNIACZ NSN: 8030011432702
Los: LOT-0039
Titel: 39 - ŚRODEK ANTYBLOKUJĄCY NSN: 8030002433285
Los: LOT-0040
Titel: 40 - ŚRODEK MYJĄCY NSN: 6850013469144
Los: LOT-0041
Titel: 41 - KLEJ NSN: 8040001450020
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dla zadania nr 41 do 100% kwoty brutto wartości zamówienia podstawowego, polegającego na zwiększeniu podstawowego zakresu dostaw. Warunki zastosowania opcji zawiera Projekt umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0042
Titel: 42 - SMAR NSN: 6850015280653
Los: LOT-0043
Titel: 43 - TAŚMA ŁĄCZNIKOWA NSN: 4020014777107
Los: LOT-0044
Titel: 44 - ZAWIESINA BIAŁEGO WYWOŁYWACZA NSN: 6850012648679
Los: LOT-0045
Titel: 45 - ZAWIESINA W SPRAYU NSN: 6850011522527
Los: LOT-0046
Titel: 46 - ZMYWACZ DETERGENT NSN: 6850014292371
Los: LOT-0047
Titel: 47 - PENETRANT EMULGOWANY NSN:6850013061382
Los: LOT-0048
Titel: 48 - PŁYN DO SPRAWDZANIA SZCZELNOŚCI NSN: 6850001862963
Los: LOT-0049
Titel: 49 - FARBA ŻÓŁTA NSN: 8010001449798
Los: LOT-0050
Titel: 50 - FARBA POLIURETANOWA NSN: 8010014947531
Los: LOT-0051
Titel: 51 - ROZPUSZCZALNIK POLIURETANOWY NSN: 8010001818080
Los: LOT-0052
Titel: 52 - PODKŁAD POKSYDOWY NSN: 8010014166557
Los: LOT-0053
Titel: 53 - ŚRODEK ANTYBLOKUJĄCY NSN: 8030016878336
Los: LOT-0054
Titel: 54 - KLEJ DO GWINTÓW NSN: 8040015882754
Los: LOT-0055
Titel: 55 - KLEJ DWUSKŁADNIKOWY NSN: 8040016165092
Los: LOT-0056
Titel: 56 - SMAR STAŁY NSN:9150008345608
Los: LOT-0057
Titel: 57 - TAŚMA POLIURETANOWA NSN: 9330013715451
Los: LOT-0058
Titel: 58 - TAŚMA SAMOPRZYLEPNA NSN: 7510011664116
Los: LOT-0059
Titel: 59 - ŚRODEK ANTYPOŚLIZGOWY NSN: 8030013749056
Los: LOT-0060
Titel: 60 - ŚRODEK ANTYBLOKUJĄCY NSN: 9150012447179
Los: LOT-0061
Titel: 61 - ŚRODEK ANTYBLOKUJĄCY NSN: 8030010316840
Los: LOT-0062
Titel: 62 - MASA USZCZELNIAJĄCA NSN: 8030005608758
Los: LOT-0063
Titel: 63 - PODKŁAD NSN: 8030005608756
Los: LOT-0064
Titel: 64 - KLEJ UNIWERSALNY NEOPRENOWY NSN: 8040012050435
Los: LOT-0065
Titel: 65 - KLEJ NSN: 8040012885856
Los: LOT-0066
Titel: 66 - KLEJ NSN: 8040014223958
Los: LOT-0067
Titel: 67 - KLEJ CZERWONY NSN: 8040001450450
Los: LOT-0068
Titel: 68 - KLEJ NSN: 8040011977406
Los: LOT-0069
Titel: 69 - KLEJ NSN: 8040001178510
Los: LOT-0070
Titel: 70 - KLEJ NSN: 8040015808007
Los: LOT-0071
Titel: 71 - SMAR NSN: 9150001199291
Los: LOT-0072
Titel: 72 - SMAR NSN: 9150015740761
Los: LOT-0073
Titel: 73 - MATERIAŁ IZOLUJĄCY NSN: 9330014113972
Los: LOT-0074
Titel: 74 - SMAR NSN: 9150001199291
Los: LOT-0075
Titel: 75 - MASA USZCZELNIAJĄCA CZERWONA NSN: 8030011423131
Los: LOT-0076
Titel: 76 - POWŁOKA GRUNTUJĄCA KLEJOWA NSN: 8040011885038
Los: LOT-0077
Titel: 77 - SMAR NSN: 9150013535788
Los: LOT-0078
Titel: 78 - JEDNOSKŁADNIKOWY USZCZELNIACZ DO METALI NSN: 8040016574683
Los: LOT-0079
Titel: 79 - WIELOZADANIOWY SMAR DO PŁATOWCÓW NSN: 9150009652003
Los: LOT-0080
Titel: 80 - FARBA NSN: 8010015284857