183027-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Dostavba základní školy v Poříčanech
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostavba základní školy v Poříčanech
Beschreibung: Předmětem Soutěže je zpracování architektonického návrhu dostavby areálu Základní školy T. G. Masaryka a Mateřské školy v Poříčanech. Plánovaná dostavba zahrnuje jídelnu s kuchyní, kmenové a odborné učebny, malou tělocvičnu a další nezbytné zázemí pro žáky a učitele základní školy. Nově navržená dostavba by měla vhodným způsobem doplnit stávající školní budovy a vytvořit s nimi jeden harmonický celek. Součástí soutěže je rovněž ideová část, která by měla prověřit širší urbanistické vztahy a případně nově definovat pěší vazby v území a rozhraní mezi školním areálem a navazující krajinou.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 6/9/2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros