18303-2024 - Ergebnis
Niederlande – Reinigungs- und Hygienedienste – Europese aanbesteding Schoonmaak
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Schoonmaak
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: Er zijn in totaal 31 locaties verdeeld over 5 regio’s , dit wordt onderverdeeld in 2 percelen. De werkzaamheden omvatten: • Regulier schoonmaakonderhoud • Glasbewassing • Vloeronderhoud • Periodieke reiniging van buitenmatten Buiten de opdracht valt: • Sanitaire voorzieningen vallen buiten het contract. Het betreft een Overeenkomst voor 3 jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog 7 keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus 10 jaar duren. Betreft het schoonmaakonderhoud van 31 locaties.
Interne Kennung: 2023-SMO0606
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Gemeente Assen, Gemeente Midden-Drenthe Noordenveld
Beschreibung: Schoonmaakdienstverlening Schoonmaakdienstverlening van ongeveer 14 locaties
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Overeenkomst voor 3 jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog 7 keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus 10 jaar duren.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Borger Odoorn Tynaarlo en Gemeente AA en Hunze
Interne Kennung: 2