2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup lekkiego samochodu ratowniczo-rozpoznawczego dla OSP w Bukowcu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie jednego fabrycznie nowego lekkiego samochodu ratowniczo-rozpoznawczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Bukowcu. 2. Podstawowe wymagania dotyczące przedmiotu dostawy: przedmiot dostawy nie może być prototypem, musi pochodzić z seryjnej produkcji oraz spełniać obowiązujące w Polsce normy i przepisy prawa, musi być fabrycznie nowy, rok produkcji nie starszy niż 2023, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych.
Interne Kennung: ZP.271.45.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001